چاپ        ارسال به دوست

برگزاری 20 برنامه در هفته قوه قضائیه در استان یزد

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان یزد، « غلامعلی دهشیری » در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های استان به میزبانی اداره کل دادگستری و در سالن اجتماعات اداره کل ثبت اسناد و املاک استان ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه گفت: حضرت امام در نهضت خود یاران وفادار و مخلصی همچون شهید بهشتی داشتند که خود را در کنار امام(ره) ایستادند و سرانجام به دست کوردلان منافق به شهادت نائل شدند.
وی با بیان اینکه شهید بهشتی با تاسیس دانشکده علوم قضایی اقدامی ارزنده داشتند که چند هزار قاضی را تحویل جامعه داده است ، افزود: راه اندازی پلیس قضایی از جمله اقدامات دیگر شهید بهشتی بود که به خوبی توانست در اجرای عدالت گام بردارد.
رئیس کل دادگستری استان یزد در ادامه درباره راوابط عمومی های نیز اظهار داشت: روابط عمومی ها به عنوان رابطی بین مردم و مدیران هستند که بایستی دریافت های آنها از جامعه دقیق باشد تا بتوانند به مردم خدمات رسانی کنند و در این رابطه نیز بایستی به خوبی دستگاه را به جامعه معرفی کنند تا مردم از خدمات آنها آشنا شوند.
دهشیری تصریح کرد: تعامل با اصحاب رسانه امری ضروری برای روابط عمومی ها است زیرا از این طریق قدرت پاسخگویی و استفاده از ظرفیت رسانه ها به خوبی صورت می گیرد.
وی ادامه داد: روابط عمومی ها، وکیل مدافع مردم در برای سازمان و مدعی مردم نسبت به سازمان ها هستند.
رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: اهداف دستگاه قضا بر دو محور نظارت و قضاوت است که در حوزه نظارت در نظام جمهوری اسلامی به منظور صیانت و سلامت سیستم ها است و در حوزه قضاوت نیز مبتنی بر رعایت عدالت در جامعه بر اساس قضاوت بر مبنای عدالت است.

                 


١٠:١٧ - شنبه ١ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١٢١٣    /    تعداد نمایش : ٤٢خروج
مناسبت ها

پیوندها